Zažijte magické okamžiky: nejlepší místa k návštěvě v Malajsii pro páry na turné Thajsko-Malajsie-Singapur PackageMakemytrip Tour

May 25, 2023 0 Comments

Vydejte se na romantickou cestu okouzlujícími destinacemi v Malajsii s naším Thajsko-Malajsie-Singapur tour package by MakeMyTrip. Objevte nejlepší místa pro páry, abyste společně vytvořili magické okamžiky. Od dechberoucí krajiny po kulturní zázraky, tento průvodce odhalí nejromantičtější místa, která vás a vašeho partnera uchvátí. Připravte se ponořit se do krásy Malajsie, když vás vezmeme na nezapomenutelné dobrodružství plné lásky, průzkum, a nezapomenutelné zážitky.:

George Town je hlavní město Penangu a je také na seznamu světového dědictví UNESCO. Pokud tedy vy a váš milovaný hledáte skvělé místo k společné návštěvě, bude to ideální!

V George Town je mnoho atrakcí, které si mohou užít páry; od muzeí po pláže a ostrovy. Nejlepší na cestování po Penangu je, že na městském dobrodružství je tolik různých věcí!

Město je také známé svým jídlem, takže pokud vy a váš partner hledáte vyzkoušet nějaké místní pochoutky, to by bylo ideální místo, kam jít. Můžete se vydat na prohlídku jídla po Penangu; od jídla ve stáncích hawker až po vyzkoušení pokrmů z různých kultur. Ve městě je mnoho restaurací, které podávají chutná jídla za přijatelné ceny.

Kuala Lumpur je federální Hlavní město a největší město v Malajsii. Je také hlavním městem nejbohatšího malajsijského státu Selangor. Nachází se v srdci poloostrovní Malajsie, Kuala Lumpur je důležitým přístavním městem od starověku, ale až v roce 1877 začalo růst v obchodní centrum pro obchod s jinými částmi Asie. Dnes je známé jako jedno z nejživějších asijských měst díky své rozmanité populaci od etnických Číňanů po Indy a Malajce, kteří se sem přistěhovali od získání nezávislosti (Malajsie se osamostatnila od Británie v roce 1957).

Kuala Lumpur je domovem mnoha atrakcí, díky nimž je ideální pro páry, které hledají něco zábavného, ale relaxačního:

– Petronas Twin Towers: nejvyšší dvojčata na světě, tyto budovy jsou jednou z nejznámějších památek města. Návštěvníci se mohou svézt výtahem na vrchol a vychutnat si 360stupňový výhled na Kuala Lumpur, zatímco popíjejí drink ve Sky baru. – Jeskyně Batu: tento vápencový jeskynní komplex je oblíbeným hinduistickým poutním místem, kde si návštěvníci mohou prohlédnout sochy představující božstva, jako je Ganesh a Lord Subramaniam.

Malacca je historické město v Malajsii. Má mnoho historických budov a atrakcí, jako je Citadela Malacca, která byla kdysi hlavním městem Malaccan Sultanate od roku 1511 do roku 1641. Koloniální Radnice je dalším místem k návštěvě zde; byl postaven během druhé světové války jako administrativní budova pro Japonské síly okupující Malacca během tohoto časového období.

Malacca má také mnoho koloniálních budov, jako je Stadthuys (nizozemská Radnice), Katedrální kostel svatého Donatiana a Kostel svatého Mikuláše-všechny byly zapsány na seznam světového dědictví UNESCO UNESCO kvůli jejich historickému významu pro malajskou historii!

Kromě této působivé sbírky budov, v těsné blízkosti jsou také parky,kde si můžete vzít svého miláčka na nějaký kvalitní čas společně: jmenovitě Lesní rezervace Bukit Nanas nebo lesní rezervace Bukit Cina poblíž!

Malacca je také známá svými nočními trhy, které se nacházejí podél ulice Jonker. Na ulici je mnoho obchodů prodávajících suvenýry a další předměty, jako je oblečení, obuv a dokonce i jídlo! Tam jsou také některé historické památky k návštěvě v Malacca, pokud se chcete dozvědět více o minulosti města:

Redang Island je jedním z nejlepších míst k návštěvě v Malajsii pro páry. Je to krásný ostrov s bílými písečnými plážemi a skvělými aktivitami, které můžete dělat společně. Ostrov má mnoho barů a restaurací, kde se můžete pobavit se svým partnerem. Pokud chcete místo, kde si můžete odpočinout po dlouhém dni, pak je to určitě dobré místo i pro to!

Ostrov je také skvělý pro páry, které chtějí romantickou dovolenou. Krajina je krásná a existuje mnoho pláží k návštěvě. Pokud chcete něco dobrodružnějšího, pak tento ostrov není pro vás. Pokud však hledáte klidné místo, kde si můžete odpočinout se svým partnerem a přitom si užít plážový život, pak je ostrov Langkawi perfektní!

Sarawak je stát v Malajsii. Nachází se na severozápadním pobřeží ostrova Borneo a má tropické deštné pralesy.

Sarawak je známý svou orangutanskou svatyní; je domovem asi 100 000 orangutanů a mnoha dalších ohrožených druhů, jako jsou tygři, sloni a nosorožci.

Penang je stát v Malajsii. Je známá svým jídlem a plážemi, ale má také mnoho historických památek. V Penangu je mnoho věcí, které můžete dělat, pokud hledáte romantický útěk se svým partnerem nebo se jen chcete od toho všeho dostat pryč.

Langkawi je krásný ostrov v Malajsii. Je známý svými plážemi a letovisky, které jsou oblíbené u turistů z celého světa.

Langkawi má mnoho krásných pláží a letovisek, jako je Batu Ferringhi Beach Club Resort And Spa, kde můžete strávit dny relaxací na pláži a zároveň se nechat hýčkat v jedné z mnoha lázní. Můžete také navštívit Cameron Highlands, kde je více než 100 vodopádů, které jsou skryty mezi svěžími zelenými lesy, které jsou ideální pro pěší turistiku nebo objevování mimo vyšlapané cesty, když chcete venku čerstvý vzduch!

Kota Kinabalu je hlavní město Sabah, Malajsie. Je to skvělé místo pro páry a rodiny k návštěvě. Existuje mnoho míst k pobytu v Kota Kinabalu, jako jsou hotely, letoviska a hostely. Můžete si také pronajmout svůj vlastní pokoj nebo byt, pokud chcete zůstat doma, místo abyste během dovolené chodili se svými blízkými

Cameron Highlands je oblíbenou turistickou destinací v Malajsii. Nachází se ve státě Pahang, Cameron Highlands má chladné klima po celý rok s teplotami v rozmezí od 20 °C do 30 °C. Tato krásná oblast také nabízí úžasné scenérie, díky nimž se budete chtít vrátit pro více!

Johor Bahru je město v Malajsii. Je to Hlavní město státu Johor a Nachází se na jižním cípu Malajského poloostrova.

Je známá svou multikulturní populací, kde lidé mluví mnoha jazyky a zvyky z Celé Asie.

Thajsko:

Malajsie:

Singapur:

Tento článek vám řekne nejlepší místa k návštěvě v Malajsii se svým blízkým

Na závěr, náš zájezd Thajsko-Malajsie-Singapur od MakeMyTrip nabízí nezapomenutelný zážitek pro páry, které se snaží vytvořit magické okamžiky v Malajsii. Od ohromující krajiny nejlepších destinací Malajsie až po bohaté kulturní dědictví, tento zájezdový balíček zajišťuje romantickou a okouzlující cestu. Ať už jde o objevování nedotčených pláží, oddávání se lahodné kuchyni nebo ponoření se do místních tradic, Malajsie má všechno. Nechte MakeMyTrip být vaším průvodcem, když se vydáte na toto pozoruhodné dobrodružství a vytvoříte si celoživotní vzpomínky se svým blízkým. Připravte se zažít kouzlo Malajsie a udělejte z vaší cesty mimořádný výlet s naším speciálně upraveným turistickým balíčkem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *